Home >

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD profil firmy

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Company Details

Main Market:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie

Business Type:

Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter , Sprzedawca

Brands:

Jedwab

Ilość pracowników:

400~500

Coroczne wyprzedaże:

10million-50million

Rok założenia:

2009

Eksport szt.:

80% - 90%

Introduction

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD to profesjonalna fabryka sprzętu założona w 2009 roku. Od ponad dziesięciu lat, z zaufaną jakością i lepszą obsługą posprzedażną, walczymy o wyprodukowanie spawanego panelu siatkowego i bramy, ogrodzenia ogrodowego i brama, brama farmy i inne produkty sprzętowe (takie jak haki, łącznik do drewna, szpilki do maty chwastów) oraz akcesoria kempingowe (takie jak kołki i słupy namiotowe, podnośnik dachowy i suszarka do tkanin).

 

Wyposażona w precyzyjną i szybką obróbkę skrawaniem wprowadzoną z zagranicy, nasza fabryka zobowiązuje się do wytwarzania produktów o wysokich kwalifikacjach całkowicie zgodnie z ISO9001.Poza przyjęciem nowoczesnych technologii, nasz zespół ekspertów i projektantów cały czas specjalizuje się w innowacjach naszych produktów, aby nasze wyroby utrzymywały się na wiodącym poziomie.

 

Możemy produkować wszelkiego rodzaju spawane panele i bramy z siatki, ogrodzenie i bramę ogrodową, bramę rolniczą i inne produkty sprzętowe zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Celem naszej firmy jest „Jakość to życie; Projekt to dusza; Usługa to podstawa

Usługa

Nasze Usługi

1. Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych;
2. Doświadczone sztaby odpowiedzą na wszystkie twoje pytania w profesjonalnym i płynnym języku angielskim;
3. Dostosowany projekt jest dostępny.
4. Ekskluzywne i wyjątkowe rozwiązanie mogą zapewnić nasi dobrze wyszkoleni i profesjonalni inżynierowie;
5. Specjalne zniżki mogą być oferowane z dużą ilością;
6. Postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje wymagania i dostarczyć Ci najlepszą jakość produktów.

History

 

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTDprofesjonalna fabryka sprzętu komputerowego założona w 2009 roku.

Mamy 10 lat doświadczenia w produkcji i rozwoju, posiadamy własne linie produkcyjne --- linię do spawania, polerowania, powlekania i pakowania.Podobnie jak bardzo dobra kontrola jakości i dostawy.i mamy personel QC, który ściśle kontroluje jakość.

 

Our Team

Powszechnie przyjmuje się, że samodzielna praca ma tę oczywistą zaletę, że może udowodnić swoje umiejętności.Uważam jednak, że praca zespołowa jest ważniejsza dla jednej firmy.

Na szczęście mamy zespół, który jest profesjonalny i pozytywnie nastawiony.

Możemy zaoferować klientom szybką reakcję, wsparcie technologiczne, obsługę posprzedażną itp.

Możemy również pomóc klientom w rozwoju ich rynku.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Farm Gate Fence Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2023 farmgatefence.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.